Zboží 100% skladem.

Administrativní pochybení Respirátor KN95

Vážení zákazníci,

 s ohledem na administrativní pochybení na skladě si Vás dovolujeme informovat, že ve dvou případech v tomto měsíci došlo k prodeji respirátoru značeného jako „KN95 JIEMEIYI Protective mask“ (viz obrázek 1) pod položkou internetového obchodu označenou jako "respirátor KN95-10 ks", ačkoliv správně měl být dotčeným zákazníkům nabízen a zaslán respirátor značený jako „Eeaglo KN95 Protective masks“ (viz obrázek 2).

(obr. 1)     (obr. 2)

V případě respirátorů „KN95 JIEMEIYI Protective mask“ jsou dány důvodné pochybnosti o tom, zda tyto splňují stanovené požadavky, na základě kterých jsme v jednání s jejich dodavatelem.  Zákazníky, kterým byly uvedené respirátory chybně zaslány, jsme již informovali a požádali o jejich další nešíření (a o případné sdělení varování dalším kupcům) a jejich neužívání, protože v tuto chvíli nejsme schopni zaručit, že splňují nezbytný standard ochrany.

Za způsobené komplikace se všem svým zákazníkům hluboce omlouváme a v případě, že došlo ke koupi uvedených respirátorů, které mají prokazatelný původ u nás, jsme připravení bezodkladně proplatit uhrazenou cenu, anebo zaslat správný výrobek (účtenka nebo faktura vystavená naším zákazníkem zaslaná na tento e-mail: info@protector19.com).